12.11.2021

Ewelina Lisowska, Olivier Janiak, Joanna Jędrzejczyk i Marcin Dowbor – to tylko część gwiazd, które zagrają dla Aniołów już 15 stycznia w Spodku! Organizatorzy Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami ujawnili nazwiska zawodników, które wezmą udział w sportowym wydarzeniu. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów wesprze podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.

15 stycznia na parkiet Spodka w Katowicach wbiegną gwiazdy muzyki, sportu i telewizji, m.in. Anna Karwan, Sebastian Świderski, Piotr Kupicha, Monika Mrozowska, Piotr Małachowski, Jerzy Dudek, Dariusz Dudek, Bogdan Kalus, Mariusz Kałamaga, Paweł Zagumny, Maciej Janowski, Piotr Grabowski i Jankes…

Do akcji przyłączają się też kabarety, zagrają z nami m.in. członkowie Neo-Nówki, Ani Mru Mru, Paranienormalni, Czesuaf, OT.TO i K2

– wymienia Bartek Demczuk z Kabaretu Młodych Panów, inicjator wydarzenia.

Organizatorami Legendarnego Kosmicznego Meczu są Dom Aniołów Stróżów i Agencja Star Manager. Gwiazdy zagrają w koszykówkę i siatkówkę, a wydarzenie dedykowane jest całym rodzinom. Bilety można już kupić na stronie: legendarnykosmicznymecz.pl/bilety.

Każdy bilet to cegiełka wspierająca podopiecznych z Domu Aniołów Stróżów. Stowarzyszenie od prawie 30 lat pomaga rocznie ponad 600 dzieciom i młodzieży oraz 100 rodzinom z ubogich, poprzemysłowych śląskich i zagłębiowskich dzielnic. Dom Aniołów prowadzi lokalne, kompleksowe systemy wsparcia i jest drugim „domem” dla wielu potrzebujących dzieci.

Połączyliśmy siły z organizatorami Legendarnych Kosmicznych Meczy, które dotychczas odbywały się w Rybniku i Jastrzębiu. Dom Aniołów Stróżów jest z kolei mocno związany z centrum aglomeracji, działamy w Katowicach, Chorzowie i Sosnowcu. Chcemy wypełnić Spodek ludźmi o dobrych sercach i wspólnie sprawić, że kosmiczny obiekt odleci!

– wyjaśnia Monika Bajka, prezeska Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”.

To jest nasz święty obowiązek żeby pomagać, w tym przypadku dzieciakom, które potrzebują tej pomocy najbardziej

– tak na wydarzenie zaprasza Piotr Kupicha, lider zespołu Feel.

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami odbędzie się przy wsparciu Miasta Katowice i Spodka, a także firm, m.in. Grupa Pietrzak, BPSC S.A., Stalexport Autostrada Małopolska SA, TDJ Estate, PTWP Event Center, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Metaltrade, Nexteer Automotive Poland Sp. z. o.o.o, AMS, Business Consulting, Protektom, Vienna House, Ryba Taxi, biletyna.pl, kupbilecik, ebilet.

Do zobaczenia!

Pobierz plakat