29.02.2024

Za nami wspaniały podwójny jubileusz: 60 lat klubu GKS Katowice, a jednocześnie 25 lat naszej współpracy na rzecz dzieci i dziesiątki wspólnie zrealizowanych projektów takich jak „Zagraj na Bukowej” czy „Małe Euro – z ulicy na stadion”, zajęcia piłkarskie, zbiórki na rzecz naszych podopiecznych, świąteczne spotkania i malowanie bombek czy licytacje koszulek sportowców. Z GKS Katowice łączy nas wieloletnia przyjaźń, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni!

W ramach świętowania 70 podopiecznych Domu Aniołów Stróżów kibicowało na jubileuszowym meczu GieKSy – oczywiście zwycięskim – podobnie tak, jak GKS od lat kibicuje Aniołom w misji niesienia pomocy dzieciom i młodzieży.

Otrzymaliśmy także zaproszenie na wspaniałą Galę. Na jubileuszowej scenie pojawiło się wiele legend GKS Katowice, były wspomnienia z historii wielosekcyjnego klubu, życzenia, gratulacje i… 60 medali na 60-lecie. Wśród nich jeden przyznany również na nasze ręce za docenienie współpracy z Aniołami i wieloma innymi organizacjami z otoczenia klubu. To duże wyróżnienie! Na Gali spotkała nas jeszcze jedna miła niespodzianka: społeczność kibiców dedykowała swój otrzymany medal na licytację dla dzieci z Domu Aniołów Stróżów. Dziękujemy Kibicom oraz firmie hummel, która zwyciężyła licytację za okazane wielkie serce.

Pamiętam, jak od dziecka biegałam po korytarzach stadionu na Bukowej, a w 2000 roku zorganizowałam z Domem Aniołów Stróżów i GKS Katowice pierwszy wspólny projekt: Turniej piłkarski dla dzieciaków z Załęża. 25 lat wspólnej drogi. Wszystkiego najlepszego dla Was GKS Katowice z okazji 60-lecia i dziękuję za te lata współpracy!

– wspomina i dziękuje Monika Bajka, Prezes Domu Aniołów Stróżów.

Link do galerii zdjęć.

Czujemy się jedną wielką rodziną i mamy nadzieję, że nasz ręcznie wydziergany Anioł z klubowym szalikiem będzie Wam zawsze przynosił szczęście.