10.09.2022

To było prawdziwe święto – za nami kolejna edycja Festiwalu Organizacji Pozarządowych.

Sami w przeszłości mieliśmy przyjemność organizować dwie edycje, dlatego to wydarzenie ma dla Aniołów szczególne znaczenie. Co roku na Festiwalu mamy swoje stoisko – to dla nas dobry czas do podzielenia się z otoczeniem misją Aniołów oraz podkreślenia, że pomoc dzieciom cały czas jest potrzebna. Bo przecież nie bez powodu Dom Aniołów Stróżów działa nieprzerwanie od 30 lat.

Cieszymy się, że na Festiwalu Organizacji Pozarządowych spotkaliśmy się w tak licznym gronie – z zaprzyjaźnionymi NGO-sami, przedstawicielami instytucji, z którymi współpracujemy oraz mieszkańcami. Serce rośnie, kiedy widać tłum chętnych do pomocy innym!

– podkreśla Monika Bajka, Prezes Stowarzyszenia.

Dziękujemy także za odwiedziny na naszym stoisku Wiceprezydentowi Miasta Katowice Panu Jerzemu Woźniakowi i Pani Pełnomocnik Prezydenta Miasta Katowice ds. Organizacji Pozarządowych Agnieszce Lis.

Aniołowy zespół oraz wolontariusze na Rynku w Katowicach stworzyli wspaniałe miejsce rodzinnej zabawy – zadbali o to, by ten dzień na długo zapadł w pamięci wszystkich, którzy odwiedzili w nas trakcie Festiwalu. I na małych, i na dużych czekało mnóstwo zabaw i animacji, a także warsztaty z tworzenia przypinek i biżuterii oraz malowania eko toreb. Nie zabrakło domowej lemoniady dla ochłody i pysznej waty cukrowej. Pochwalimy się też, że w konkursie integracyjnym dla organizacji uczestniczących w Festiwalu zajęliśmy II miejsce!

O wspólnie spędzonych chwilach będzie nam przypominać galeria zdjęć.

Dziękujemy wszystkim za obecność i do zobaczenia za rok!