17.12.2022

To już dziś! Równo o 10:00 wystartuje tegoroczna Świąteczna Aukcja Charytatywna w Radiu Katowice! Włącz radio, licytuj i bądź z nami w tym wyjątkowym dniu. Razem pomagajmy dzieciom w te święta.

Poza licytacją, każdy może zadzwonić do radia lub wysłać SMS i zadeklarować dowolną kwotę wsparcia dla dzieci!

☎️ 32 205 10 22
📞 515 297 458

Każdy, kto weźmie udział w naszej radiowej akcji dostanie pamiątkowe drewniane serduszko lub drewnianego aniołka.

Zobacz, co dziś licytujemy:

  • Anioł szklany czerwony w sukience (nr 1)

Niepowtarzalny anioł stworzony w Autorskiej Pracowni Szkła Lidii Stanek – Wichlińskiej i Marcina Wichlińskiego. Figura o wysokość ok. 40 cm wykonana w technice stapiania szkła, czyli fusingu (szkło dwuwarstwowe).  Zarówno wykonany specjalnie dla Stowarzyszenia Anioł jak i reszta dzieł pary artystów zostały stworzone „by ludzie czuli się wyjątkowo, w ważnych dla siebie miejscach…”.

Cena wywoławcza: 400 zł.

  • Anioł szklany w sukience w esy floresy (nr 2)

Niepowtarzalny anioł stworzony w Autorskiej Pracowni Szkła Lidii Stanek – Wichlińskiej i Marcina Wichlińskiego. Figura o wysokość ok. 50 cm wykonana w technice stapiania szkła, czyli fusingu (szkło dwuwarstwowe). Posiada odręczny grawer z mottem. Zarówno wykonany specjalnie dla Stowarzyszenia Anioł jak i reszta dzieł pary artystów zostały stworzone „by ludzie czuli się wyjątkowo, w ważnych dla siebie miejscach…”.

Cena wywoławcza: 400 zł

  • Unikatowy wisior – serce z węgla i srebra na srebrnym łańcuszku – pracownia bro.kat

Wykorzystana w tym egzemplarzu bryłka węgla ma ok. 300 milionów lat i jest wielkości ok. 5 cm x 5 cm. W zestawie jest srebrny łańcuszek o długości 65 cm. Każdy egzemplarz poprzez wykorzystanie innej bryłki węgla jest unikatowy. Kamień połączono ze srebrem o próbie 925. Projekt: Bogna Polańska, Roma Skuza.

Cena wywoławcza: 300 zł

  • Unikatowy wisior – miś z węgla i srebra na srebrnym łańcuszku – pracownia bro.kat

Wykorzystana w tym egzemplarzu bryłka węgla ma ok. 300 milionów lat. Miś ma wymiary ok. 3 cm x 4 cm. W zestawie jest srebrny łańcuszek o długości 80 cm .Każdy egzemplarz poprzez wykorzystanie innej bryłki węgla jest unikatowy. Kamień połączono ze srebrem o próbie 925. Projekt: Bogna Polańska, Roma Skuza.

Cena wywoławcza: 300 zł

  • Drewniana eko szopka wraz z figurkami – handmade

Delikatna, ręcznie wykonana z drewna i filcu szopka o średnicy podstawy ok. 30 cm i wysokość ok. 25 cm . Pod dachem z kory mamy  Józefa, Maryję, małego Jezuska w żłóbku oraz pasterza i ręcznie wykonane z wełny owieczki. Doskonale uzupełni każde świąteczne wnętrze i podkreśli wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Cena wywoławcza: 200 zł

  • Wyjątkowy bardzo duży obraz autorstwa Izabeli Josch „Papugi”

PAPUŻKI (akryl na płótnie, wymiary: 73 cm x 73 cm), autor: Izabela Josch. Niepowtarzalny obraz wyrażający radość, uśmiech, szczęście. Przedstawia papużki ukryte w świecie barw. Izabela Josch, tworząca na co dzień głównie akty i pejzaże w stonowanych barwach, namalowała „Papugi” specjalnie na rzecz wsparcia dzieci z Domu Aniołów Stróżów.