14.01.2021

dziękujemy za świąteczną kampanię

Drodzy, Wspaniali ludzie! DZIĘKUJEMY! za każde wsparcie okazane nam w czasie świątecznej kampanii.

Moc Aniołów ma swoje granice, ale dzięki Waszym gorącym sercom te granice zostały poszerzone! Rok 2020 był inny niż się spodziewaliśmy. Nie tylko brak możliwości organizacji kilku eventów i wydarzeń charytatywnych, na których zbieramy fundusze na nasze działania był wyzwaniem, ale również samo funkcjonowanie placówki w czasie lockdownu było trudne.

DOMY, które każdego dnia są otwarte dla 130 dzieci potrzebujących wsparcia w nauce, rozmowy, przyjaźni, spotkania ze specjalistą, przytulenia, dobrego słowa, a czasem nawet ciepłego posiłku nie mogły w pełni funkcjonować. Robiliśmy ile mogliśmy, by dotychczasowa praca i relacje nie poszły na marne. Staraliśmy się mimo wszelkich przeszkód spotykać z dziećmi, organizowaliśmy spacery, krótkie wizyty pod oknem czy na ławce pod domem. Wigilia, która zwykle jest czasem wspólnego świętowania i kolędowania, w tym roku była uliczno – objazdowa, zorganizowana w mniejszych grupach. Jesteśmy wdzięczni i cieszymy się, że udało nam się działać, mimo tych wielu zawirowań. To wszystko było możliwe również dzięki WAM!

Dziękujemy z całego ❤ za każdą złotówkę i wsparcie jakie okazaliście nam w świątecznej kampanii. Bycie ziemskim aniołem nie jest łatwym zadaniem. Mamy mnóstwo ograniczeń – tych codziennych. Niektórych nie mamy nawet szans pokonać sami – na szczęście mamy Was – ludzi dobrej woli.

Wciąż są dzieci, które potrzebują DOMU, chociaż mają rodziców – dlatego tak bardzo jesteśmy potrzebni – Wy i my ❤ Naszą misją jest dawanie wędki, a nie ryby. Przez pokazywanie możliwości, bycie obecnym, stałym i trwałym oparciem dla dzieciaków pokazujemy im, że zmiana jest możliwa. Chcemy być DOMEM na mocnych fundamentach – szacunku, prawdziwej przyjaźni, tolerancji, dialogu. Dzięki Wam ta codzienna misja jest możliwa.

Dziękujemy, jeszcze raz, wszystkim partnerom biznesowym i firmom, dzięki którym kampania mogła się wydarzyć, wszystkim, którzy pomagali w jej realizacji i jej promocji i tym, którzy podzielili się dobrem z dzieciakami!

To piękne, że RAZEM możemy WIĘCEJ!