04.03.2019

W ubiegłym roku pomogło nam ich ponad 350, wspólnie wypracowali ponad 4000 godzin pro bono. Bez ich wsparcia o wiele trudniej byłoby nam zorganizować wiele akcji. W ostatni piątek odbyło się coroczne spotkanie wolontariuszy, w trakcie którego podziękowaliśmy tym szczególnie zaangażowanym.  
Oprócz podziękowań, wręczenia okolicznościowych dyplomów oraz drobnych upominków zebrani w Strefie Centralnej mieli także okazję posłuchać o tym, co działo się u nas przez ostatnie miesiące, a także jakie mamy plany na najbliższe. Nie zabrakło występu naszych dzieci, rozmów przy kawie i ciastku, a przede wszystkim czasu na wspólne pobycie ze sobą.

Osobiste zaangażowanie to jedna z piękniejszych rzeczy, jakie możemy ofiarować drugiej osobie! Drodzy Wolontariusze, dziękujemy Wam za to, że wspieracie nas każdego dnia. 

Przypomnijmy. Historia Domu Aniołów Stróżów zaczęła się od bezinteresownego wolontaryjnego działania. Przez wszystkie lata stawiamy na wolontariat, bo poza fachową profesjonalną pomocą i terapią stałego personelu, bo pomoc osób, które mają różne pasje, umiejętności i wiedzę, którymi dzielą się z innymi, jest bezcenna!  

Prowadzimy również program szkoleń, praktyk i staży dla studentów kierunków społecznych śląskich uczelni oraz Akademię Wolontariatu, w której działa ponad 150 wolontariuszy rocznie. 

Chcesz pomóc nam w pracy z dziećmi lub rodzinami, w organizowanych przez nas wydarzeniach i akcjach społecznych, a może w pracach związanych z działalnością naszego biura czy marketingiem? Skontaktuj się z nami: anielskiwolontariat@anioly24.pl.