29.04.2024

Wierzymy, że jeśli rozliczenie PIT jeszcze przed Tobą, wybierzesz Dom Aniołów Stróżów – KRS 0000009221 – jako organizację pożytku publicznego, której przekażesz swój 1,5% podatku. To nic nie kosztuje, a daje dzieciom szansę na szczęśliwe dzieciństwo!

Czy wiesz, że aż 25% Polaków nie przekazuje swojego 1,5% żadnej organizacji? To oznacza, że w ten sposób co roku ogrom funduszy, które mogłyby zostać przeznaczone na pomoc dzieciom – takim jak podopieczni Domu Aniołów Stróżów – po prostu przepada… Czas to zmienić i wybrać tak, aby pieniądze trafiły w dobre ręce i przyniosły prawdziwą zmianę. Warto też pomagać lokalnie – zadbać o ten najbliższy, otaczający nas świat. Wszyscy mamy na to wpływ.

1,5% ma dla Aniołowej działalności i dla dzieci, którymi się opiekujemy bardzo duże znaczenie. Wyzwania oraz potrzeby, jakie mają maluchy w Domu Aniołów Stróżów są ogromne. Każdego dnia opiekują się nimi pedagogowie, specjaliści i terapeuci. Mogą liczyć na rozmowę i wysłuchanie, ale także ciepły posiłek, pomoc w nauce i adaptację w gronie rówieśników. Z pomocą darczyńców tworzymy dla nich drugi DOM. Naszym celem jest dać każdemu dziecku szansę na równy start w dorosłość. Bo:

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!

– Janusz Korczak.

Możesz rozliczyć się z Aniołami na kilka sposobów:

  • Online na Twój e-PIT – bezpiecznie przekierujemy Cię na rządową stronę,
  • Online z bezpiecznym programem PITAX – intuicyjny, prosty i sprawdzony przez miliony Polaków, pozwala rozliczyć ulgi i każdy rodzaj PIT-u,
  • Na Twoim komputerze bądź mobilnym urządzeniu: pobierając program lub aplikację PITAX.

Wejdź na www.anioly24.pl/przekaz-procent-podatku/ i pomóż budować drugi DOM dla ponad 600 dzieci. Z całego ❤️ Ci dziękujemy!