16.05.2017

Już 18 maja w godzinach 14:00 – 18:00 zapraszamy wszystkich na Dni Otwarte Funduszy Europejskich w ramach projektu „USKRZYDLAMY! Partnerstwo ku przyszłości!” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
W programie m.in.
1. MAM MARKĘ! – WARSZTATY PLASTYCZNO-ROZWOJOWE
Warsztaty dla dzieci, mające na celu przekazanie wiedzy nt. tzw. marki osobistej. Zagadnienie pozwala rozwinąć samoświadomość, zwiększyć samoakceptację i odkryć swoje mocne strony. W ramach warsztatów, dzieci zaprojektują swój autorski logotyp, który umieszczą na własnoręcznie zrobionej przypince. W drugiej części warsztatów, pod okiem animatora, projektowane będą autorskie wzory przypinek, które można zachować.
2. STRZAŁ W 10-TKĘ!
Każdy lubi trafiać prosto do celu. Właśnie na tej prostej zasadzie oparta jest nasza atrakcja. W ramach zabawy będą dostępne trzy tablice w kolorystyce DOFE z otworami różnej wielkości. Trafienie do każdego otworu daje możliwość odpowiedzi na pytanie o Fundusze Europejskie oraz sam projekt i tym samym zdobycie punktów. Za uzbieranie 20 pkt. można otrzymać nagrodę.