22.02.2024

Niedawno na zaproszenie utalentowanej stylistki Pani Agnieszki Krajewskiej, mieliśmy przyjemność odwiedzić studio Pokokarde Showroom. Zaprosiła nas, by opowiedzieć nam o swojej pasjonującej pracy i pomóc dziewczynkom – podopiecznym Placówki podwórkowej w Domu Aniołów Stróżów – zadbać o swój wygląd i strój. To był naprawdę inspirujący dzień, pełen fascynujących odkryć i kreatywnych eksperymentów.

Pod fachowym okiem Pani Agnieszki, dziewczynki miały niepowtarzalną szansę stworzyć swój własny moodboard, co pozwoliło im lepiej zrozumieć swój indywidualny styl ubierania się oraz dowiedzieć się, co im najbardziej pasuje, a co mniej. Pani Agnieszka dzieliła się z nimi swoimi wskazówkami i tajemnicami z zakresu mody, pomagając każdej z nich odkryć swoją unikalną estetykę. Jednym z najciekawszych spostrzeżeń, które dla naszych uczestniczek było pewnym zaskoczeniem, było stwierdzenie, że Polki po zimie powinny powstrzymać się od noszenia pastelowych kolorów! Okazało się, że to ze względu na to, że skóra po zimie często staje się blada z powodu braku wystarczającej ilości naturalnego światła.

A na zakończenie naszych zajęć, nasze podopieczne stworzyły swoją własną biżuterię! To była doskonała okazja do wyrażenia swojej kreatywności i indywidualności poprzez tworzenie unikatowych ozdób, które idealnie dopełnią stylizację. Możesz obejrzeć nasze dzieła tutaj.

I tak nam minął babski dzień, pełen radości i inspiracji. Dziękujemy Pani Agnieszce za zaproszenie oraz cenne wskazówki i zaangażowanie.

Ty także możesz podzielić się swoją pasją czy doświadczeniem z podopiecznymi Domu Aniołów Stróżów. Napisz na akcje@anioly24.pl i razem nieśmy dobro w świat.