25.05.2017

Dzień Dziecka już tuż, tuż! To szczególny dzień dla wszystkich dzieci, także naszych aniołowych!
W związku z tym serdecznie zapraszamy Was  do udziału w aukcji charytatywnej na antenie Radia Katowice, już w najbliższą sobotę 27 maja!

Może znajdziecie coś dla siebie, swoich dzieci lub przyjaciół i wesprzecie też nasze aniołowe dzieci przy okazji Ich święta?

Od 10 do 14.00 wraz z dziećmi, wychowawcami i gośćmi będziemy rozmawiać o marzeniach i potrzebach dzieci oraz licytować wyjątkowe przedmioty oraz usługi, m.in.

wizytę u niezwykłego fryzjera Tomka Szabelki, który strzygł na Gruzińskich stepach czy szczycie Babiej Góry,

sesję portretową u katowickiej fotografki i retuszerki Roxany Romańskiej

specjalny tort na zamówienie od Tomasza Nowaka – członka Stowarzyszenia Polskich Kucharzy i Cukierników, właściciela katowickiej cukierni arty­stycznej Sweet Home Silesia oraz wielu prestiżowych nagród
voucher na wizytę we dwoje w tej katowickiej kawiarni.

Przygotujcie się również na…
wyjątkowe indywidualne zwiedzanie TVP Katowice (dla rodziny lub grupy do 5 osób).
oraz możliwość zakupu przepięknej śląskiej poszetki – unikatu  wykonanego z czystego jedwabiu, we współpracy z jednym z najlepszych polskich ilustratorów Janem Kallwejtem.

A co powiecie na…

unikalną możliwość przedpremierowego zwiedzania Głównej Sztolni Dziedzicznej w Zabrzu
lub dzień z samym Marszałkiem Województwa Śląskiego Wojciechem Saługą i zwiedzanie Urzędu z osobistym przewodnikiem?

Całkowity dochód z aukcji będzie przeznaczony na rozwój pasji i zainteresowań podopiecznych Domu Aniołów Stróżów oraz na utrzymanie świetlic terapeutycznych w Katowicach Załężu i Chorzowie Batorym.

Wszystkie licytowane przedmioty oraz ich szczegółowe opisy będzie można obejrzeć na www.anioly24.pl oraz na stronie Radia Katowice podczas trwania aukcji .

Można również zadeklarować dowolną kwotę wsparcia i otrzymać od nas w podziękowaniu drewniane serducho dzwoniąc do Polskie Radio Katowice: tel. 32 205 10 22 lub wysyłając sms z zadeklarowana kwotą: tel. 515 297 458