08.04.2024

Już za miesiąc, w dniach 7 – 9 maja 2024 odbędzie się XVI Europejski Kongres Gospodarczy, na którym Dom Aniołów Stróżów pojawia się co roku. Od lat jesteśmy partnerem społecznym Kongresu, promując społeczną odpowiedzialność biznesu i aktywizując uczestników. W roku oficjalnie otrzymaliśmy tytuł partnera instytucjonalnego.

Trzy dni pełne dyskusji na tematy, którymi żyją Polska, Europa i świat. Uznane autorytety, decyzyjni politycy, menedżerowie dużych firm, przedsiębiorcy, eksperci, naukowcy, młodzi aktywiści, ludzie mediów. Kongres jest największym w Polsce 3-dniowym wydarzeniem skierowanym do świata biznesu i samorządów, pełnego debat, spotkań i wykładów. Nie brakuje także przestrzeni na ważne tematy społeczne.

Jak co roku, w strefie kongresowej, zapraszamy do odwiedzenia Aniołowego stoiska, przy którym będzie można usłyszeć więcej o działalności Domu Aniołów Stróżów, a jednocześnie dołączyć do misji niesienia pomocy dzieciom.

Informacje i rejestracja: https://www.eecpoland.eu/2024/pl/.
Do zobaczenia na Kongresie!

Głównymi Partnerami akcji są: Stalexport Autostrada Małopolska SA i Grupa PTWP. Partnerzy przedsięwzięcia to MgM EXPO, BAROMEDICAL, Imago PR, Poszetka, Brokat i Gryfnie.