11.06.2019

To były niesamowity dzień! Anioły wzięły udział w przedsięwzięcu, jakiego jeszcze w Polsce nie było! 40 tys. widzów, Miuosh, Andrzej Smolik, Radzimir Dębski, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach i inni znakomici goście. A to wszystko na legendarnym Stadionie Śląskim. Wydarzenie Miuosh, Jimek, Smolik, NOSPR Scenozstąpienie 9/06/2019 na długo pozostanie w naszej pamięci.
Podczas koncertu, który odbył się w niedzielę 9 czerwca, przeprowadziliśmy zbiórkę do puszek. Zapraszaliśmy także na nasze stoisko, na którym  można było kupić niebanalne Aniołowe gadżety – eko torby i plecaczki, podkładki do siedzenia na koncercie, bransoletki. Poza tym magnesy, przypinki, czy anielskie włosy. A dla spragnionych słodkości przygotowaliśmy mufinki. Całość akcji odbyła się pod hasłem #Niosędobro.

Moc podziękowań kierujemy do:

❤️ Miuosha – za to, że tak jak obiecałeś – jesteś z Aniołami a może Anioły z Tobą zawsze, gdy robisz coś muzycznie ważnego i niezwykłego
❤️ Pani Agnieszki, Pani Ani oraz Pana Zbigniewa – zwycięzców odbywającej się przy okazji wydarzenia licytacji na Allegro Charytatywni, a z której dochód w całości wspomoże nasze wydarzenie
❤️ Beacie, Karolinie i Markowi za to, że rozbili bank dla dzieciaków. A także do wszystkich tych, którzy wspomogli naszą zbiórkę.
❤️ Moniki Zawiszy oraz Kuby Szwedowskiego – za pomoc, cierpliwość i życzliwość.
❤️ Alzbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego za wizytę, a także sprzedaż, jaką przeprowadzili na naszym stoisku
❤️ Wolontariuszom za nieocenioną pomoc.

Zdjęcia z wydarzenia autorstwa Basi Grudzień z Wycinki Fotograficzne:

[print_gllr id=6282]