05.12.2023

Kochani Wolontariusze, bez Was nie byłoby Domu Aniołów Stróżów!

30 lat temu to dzięki ludziom takim jak Wy – o wielkich sercach i gotowych działać bezinteresownie – mogliśmy rozpocząć misję pomocy dzieciom z trudnych środowisk Śląska i Zagłębia. Dziś grono aniołowych wolontariuszy liczy prawie 300 osób rocznie!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza życzymy każdemu i każdej z Was, by dobro, którym dzielicie się z innymi, wracało do Was pomnożone 💖 Dziękujemy za Wasz czas, energię i zaangażowanie.

Wygrana w konkursie „Śląskie Orły Wolontariatu – Wolontariusz Roku 2023” w kategorii ORGANIZACJA, którą mieliśmy zaszczyt odebrać w czasie Gali w Pałacu w Koszęcinie z rąk Pani Wicemarszałek Anny Jedynak – Rykały, to nagroda dla każdego z Was. Celem konkursu odbywającego się pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, jest uhonorowanie wyróżniających się wolontariuszy i organizacji, promowanie społecznych postaw, pokazanie, jak istotny i różnorodny może być wolontariat oraz podkreślenie roli wsparcia wolontariuszy. To jednocześnie znamienita okazja, by szerzyć ideę wolontariatu. Kapituła konkursu oceniała zaangażowanie, innowacyjność i kreatywność w działaniu, współpraca z otoczeniem i innymi podmiotami czy doświadczenie.

Za docenienie anielskiego wolontariatu serdecznie dziękujemy organizatorowi konkursu Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Śląskiego, Panu Marszałkowi Jakubowi Chełstowskiemu oraz Kapitule. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym 🙂

Jesteśmy dumni, że mamy wokół Domu Aniołów Stróżów tak wspaniałą społeczność wolontariuszy!