15.12.2021

Masz już plany na 2022? Zachęcamy, aby wpisać je do pięknego, anielskiego kalendarza!

To zbiór 12 naprawdę wyjątkowych ilustracji. Uznani artyści, graficy i ilustratorzy książek: Marta Ignerska, Agata Królak, Hanna Kmieć, Karolina Kubikowska, Marianna Oklejak, Ola Woldańska-Płocińska, Jan Kallwejt, Marcin Mokierów-Czołowski, Karol Mularczyk, Zuzanna Dulińska, Joanna Rzepecka i Agata Kwiatkowska, podjęli wyzwanie uwiecznienia Aniołów w codziennym, „ziemskim” życiu.

Każda z nich to indywidualne spojrzenie na rzeczywistość podopiecznych naszego Stowarzyszenia. Ich życie często wypełnione jest przeszkodami, ale także radością i wdzięcznością za rzeczy, których ich rówieśnicy nie zawsze dostrzegają. Motywem przewodnim kalendarza są anielskie skrzydła. To symbol naszego Stowarzyszenia, który znajdziesz na każdej ilustracji. Na niektórych grafikach są widoczne na pierwszy rzut oka, na innych „schowane” w świetle i cieniu.

Dzięki wsparciu i wielkiej otwartości Empiku, kalendarz można zakupić stacjonarnie w salonach na Śląsku i w Zagłębiu (listę sklepów znajdziesz tutaj). Kalendarz jest także dostępny online. Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczymy na wsparcie dzieci z Domu Aniołów Stróżów ❤