21.04.2023

Od niemal dekady jesteśmy partnerem społecznym corocznie odbywającego się w Katowicach Europejskiego Kongresu Gospodarczego, gdzie promujemy społeczną odpowiedzialność biznesu i aktywizujemy uczestników do pomocy dzieciom.

Przy okazji Kongresu od lat współpracujemy z partnerem głównym Stowarzyszenia firmą TAURON Polska Energia SA oraz ze Stalexport Autostrada Małopolska SA, którzy włączają się w naszą akcję #AniołyKongresu skierowaną do uczestników wydarzenia. Za każdą aktywność na aniołowym stoisku nasi partnerzy przekazują cegiełkę na pomoc dzieciom z Domu Aniołów Stróżów – była już m.in. jazda na rowerkach, gra w kapsle czy liczenie kroków, a w tym roku będziemy wspólnie zapełniać różnorodnymi barwami olbrzymią, kilkumetrową kolorowankę pod hasłem „Zmalujmy razem coś dobrego” 🙂

Takie inicjatywy pokazują, że biznes może działać na rzecz dobra społecznego, przyczyniając się do stworzenia lepszego świata dla wielu dzieci z trudnych środowisk, a jednocześnie budować trwałe relacje z klientami i pracownikami. Firmy mogą zwiększyć swoją skuteczność w działaniach CSR, korzystając z wiedzy i doświadczenia organizacji – takich jak Domu Aniołów Stróżów – które mają już ustabilizowane sposoby działania i realną wiedzę na temat potrzeb społecznych. Kongres daje nam możliwość promowania społecznej odpowiedzialności biznesu i współpracy z NGO.

Do zobaczenia na Kongresie – startujemy w najbliższy poniedziałek!