22.08.2022

Przed nami ostatni tydzień tegorocznej odsłony wakacyjnej akcji Anielskie Lato z TAURONEM. Już za kilka dni podopieczni Domu Aniołów Stróżów usłyszą pierwszy dzwonek w szkole po wakacyjnej przerwie. Rozpocznie się nowy rok szkolny, a wraz z nim – kolejne wyzwania. Przez osiem tygodni wakacji robiliśmy wszystko, by każdego dnia zapewnić im nie tylko opiekę i szereg ciekawych zajęć, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. To nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie wielu ludzi o dobrych sercach, nieobojętnych na los potrzebujących oparcia dzieci.

W tym roku Anielskie Lato zwieńczy tydzień społeczny pod hasłem #robimyDOBRO. Na dzieci czeka szereg zajęć integracyjnych mających na celu budowanie społeczności – nie zabraknie śniadania na trawie i wspólnego gotowania, gier, zabaw i animacji oraz wyjazdów integracyjnych. Ducha rywalizacji dzieci poczują w ramach udziału w drużynowych zawodach sportowych. Będziemy także uczyć się razem, jak zadbać o naszych braci mniejszych – przed dziećmi wycieczka do schroniska dla zwierząt, stadniny koni i spotkanie z pszczółkami w ramach warsztatów pszczelarskich. Pod hasłem „podaruj komuś uśmiech” dzieci stworzą samodzielnie piękne pocztówki z wakacji.

Poniżej, na załączonych plakatach, szczegółowy harmonogram zajęć w każdym z miast – Katowicach – Załężu, Chorzowie – Batorym oraz Sosnowcu – Juliuszu – również w wersji do pobrania.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach wszystkie dzieci, które nie wyjeżdżają na letni wypoczynek.

 

Plakaty do pobrania

Katowice-Załęże

Pobierz

Chorzów-Batory

Pobierz

Sosnowiec-Juliusz

Pobierz