03.12.2021

Lubisz kreatywną, twórczą pedagogikę dla dzieci i młodzieży? Lubisz tworzyć mini projekty edukacyjne, sportowe i rozwojowe? Lubisz samodzielność i chcesz mieć wpływ? To czytaj dalej, bo mamy coś dla Ciebie 🙂

„Dom Aniołów Stróżów” od prawie 30 lat wdraża i prowadzi lokalne, środowiskowe systemy wsparcia dla młodzieży, dzieci i ich rodzin. To świetlice terapeutyczne, kluby rozwoju, poradnia rodzinna, akademia rozwoju talentów, programy uliczne.

Ty także możesz stać się częścią aniołowego zespołu biorąc udział w rekrutacji na stanowisko Wychowawcy w Placówce Wsparcia Dziennego w formie Pracy Podwórkowej w Katowicach – Załężu.

Jakie będą Twoje zadania jako Wychowawcy?

  • Pedagogika twórcza – organizacja zabaw dla dzieci i młodzieży na boiskach, podwórkach, placach zabaw,
  • Tworzenie mini projektów edukacyjnych, sportowych, rozwojowych z dziećmi,
  • Nawiązywanie relacji z lokalną społecznością na rzecz dzieci,
  • Współpraca z trenerami prowadzącymi zajęcia z rozwoju zainteresowań,
  • Odpowiedzialność za realizację programu,
  • Współpraca z rodzicami podopiecznych,
  • Wsparcie i praca socjalna na rzecz dzieci i młodzieży.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe społeczne: pedagogika, psychologia, praca socjalna, socjologia,
  • Energia, otwartość, elastyczność i odwaga w działaniu,
  • Kreatywność i gotowość do realizacji zajęć z zakresu animacji, profilaktyki, edukacji i socjoterapii,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
  • Okresowa gotowość do pracy w weekendy podczas akcji charytatywnych czy lokalnych pikników,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czeka na Ciebie ciekawa praca w organizacji prawie 30-letnim doświadczeniu, a ponadto:

  • Umowę o pracę,
  • Praca na pełen etat 5 razy w tygodniu (godziny pracy 12:00 do 20:00),
  • Wynagrodzenie w wysokości 3010 zł brutto,
  • Wsparcie kierownika,
  • Praca w miłej atmosferze z ludźmi z pasją,
  • Szkolenia i warsztaty.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego CV oraz list motywacyjny poprzez formularz zgłoszeniowy dopisując nazwę stanowiska: „Wychowawca podwórkowy Załęże”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.