07.01.2021

Szukamy wychowawcy

„Nie chodzi o to, żeby było łatwo, ale żeby było możliwe…”

Dzieci i młodzież ze środowisk wykluczonych wprowadzamy w dorosłość, ucząc funkcjonowania społecznego, edukując, wyrównując różnice pomiędzy nimi oraz ich rówieśnikami. Uczymy pracy, odpowiedzialności i samodzielności. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” od 25 lat wdraża i prowadzi lokalne, środowiskowe systemy wsparcia dla młodzieży, dzieci i ich rodzin. To świetlice terapeutyczne, kluby rozwoju, poradnia rodzinna, akademia rozwoju talentów, programy uliczne. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego w formie Pracy Podwórkowej

Lubisz kreatywną, twórczą pedagogikę dla dzieci i młodzieży?

Lubisz tworzyć mini projekty edukacyjne, sportowe i rozwojowe?

Lubisz samodzielność i chcesz mieć wpływ? TO PRACA DLA CIEBIE!

Opis stanowiska:

– twórcza pedagogika zabawy dla dzieci i młodzieży na boiskach, placach zabaw

– tworzenie mini projektów edukacyjnych, sportowych, rozwojowych z dziećmi

– nawiązywanie relacji z lokalną społecznością na rzecz dzieci

– współpraca z trenerami prowadzącymi zajęcia z rozwoju zainteresowań

– odpowiedzialność za realizacje programu

– współpraca z rodzicami podopiecznych

– wsparcie i praca socjalna na rzecz dzieci i młodzieży

Wymagania:

wykształcenie wyższe społeczne: pedagogika, psychologia, praca socjalna, socjologia

– energia, otwartość, elastyczność i odwaga w działaniu,

– kreatywność i gotowość do realizacji zajęć z zakresu animacji,

profilaktyki, edukacji i socjoterapii

– okresowa gotowość do pracy w weekendy

– umiejętność współpracy w zespole

– umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Mile widziane doświadczenie w pracy lidera

Co oferujemy:

– praca 5 razy w tygodniu (pełen etat)

– wsparcie kierownika

– stałe godziny pracy

– pracę z ludźmi z pasją w organizacji o 25 letnim doświadczeniu

Miejsce pracy: Katowice Załęże

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym przez formularz rekrutacyjny na naszej stronie https://anioly24.pl/formularz-zgloszeniowy/

praca@anioly24.pl    tel. 731 900 261

pedagog podwórkowy | wychowawca uliczny | animator | wychowawca podwórkowy | streetworker  Ciekawi Cię taka praca? Dołącz do nas!