21.04.2020

Praca uliczna. Opis stanowiska:

  • twórcza pedagogika zabawy dla dzieci i młodzieży na boiskach, placach zabaw
  • tworzenie mini projektów edukacyjnych, sportowych, rozwojowych z dziećmi
  • nawiązywanie relacji z lokalną społecznością na rzecz dzieci
  • współpraca z trenerami prowadzącymi zajęcia z rozwoju zainteresowań
  • wsparcie pedagogiczne

Nauczymy Cię jak prowadzić zabawę przy użyciu patyka i kamyka

Praca jako pedagog uliczny. Wymagania:

  • wykształcenie wyższe społeczne: pedagogika, psychologia, praca socjalna, socjologia;
  • energia i odwaga w działaniu
  • kreatywność w organizowaniu zajęć
  • okresowa gotowość do pracy w weekendy
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • otwartość
  • umiejętność współpracy w grupie

Praca jako wychowawca podwórkowy. Co oferujemy:

  • praca 5 razy w tygodniu (pełen etat)
  • wsparcie lidera
  • stałe godziny pracy
  • pracę z ludźmi z pasją w organizacji o 25 letnim doświadczeniu

Miejsce pracy: Katowice Załęże

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego tutaj. Więcej informacji pod nr tel. 731 900 261.

Pedagog podwórkowy | wychowawca uliczny | animator | wychowawca podwórkowy | streetworker Ciekawi Cię taka praca? Dołącz do nas!