Pracuj z Aniołami

"Ludzie bowiem to anioły bez skrzydeł i to jest właśnie piękne, urodzić się bez skrzydeł i wyhodować je sobie"

- aby skrzydeł dla potrzebujących dzieci i ich rodzin dodać jak najwięcej potrzebujemy wsparcia dla ludzi dobrej woli. Pomóc można nam na kilka sposobów. M. in. wpłacając darowiznę, zostając Mecenatem, organizując zbiórkę pieniędzy lub rzeczy, czy angażując się jako wolontariusz.

Kogo szukamy?

Kandydat, który chciałby dołączyć do naszego zespołu oraz wspólnie z nami realnie zmieniać życie dzieci i młodzieży z trudnych środowisk, wychowując je na samodzielnych i odpowiedzialnych dorosłych, powinien charakteryzować się następującymi cechami:

  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność
  • Zaufanie
  • Elastyczność
  • Życzliwość i chęć niesienia pomocy podopiecznym i sobie nawzajem

Proces rekruacji

Proces rekrutacji w naszej organizacji składa się z następujących etapów:

  • wypełnienie formularza rekrutacyjnego wraz z przesłaniem CV
  • Ocena dokumentów aplikacyjnych wg kryteriów określonych na dane stanowisko pracy
  • Wstępna rozmowa telefoniczna lub skype trwająca ok. 30 minut
  • Właściwa rozmowa kwalifikacyjna składająca się z pytań i zadań (sprawdzający umiejętności kandydata) trwająca ok. 1h
  • Staż 3-5 dni pozwalający poznać miejsce pracy
  • Rozmowa podsumowująca proces rekrutacyjny
  • Decyzja o zatrudnieniu

Praca z nami to rozwój, wpływ i siła zmiany. Zapraszamy do naszego dynamicznego zespołu. Może to właśnie oferta dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko streetworker.

Dom Aniołów Stróżów szuka osoby na stanowisko streetworkera (miejsce pracy: Chorzów lub Katowice).

Opis stanowiska:
– twórcza pedagogika zabawy dla dzieci i młodzieży na boiskach, placach zabaw
– tworzenie mini projektów edukacyjnych, sportowych, rozwojowych z dziećmi
– nawiązywanie relacji z lokalną społecznością na rzecz dzieci
– współpraca z trenerami prowadzącymi zajęcia z rozwoju zainteresowań
– wsparcie pedagogiczne
Nauczymy Cię jak prowadzić zabawę przy użyciu patyka i kamyka

Wymagania:
– wykształcenie wyższe społeczne: pedagogika, psychologia, praca socjalna, socjologia;
– energia i odwaga w działaniu
– kreatywność w organizowaniu zajęć
– okresowa gotowość do pracy w weekendy
– umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
– otwartość
– umiejętność współpracy w grupie

Co oferujemy:
– praca 5 razy w tygodniu (pełen etat)
– wsparcie lidera
– stałe godziny pracy
– pracę z ludźmi z pasją w organizacji o 25 letnim doświadczeniu

Miejsce pracy: do wyboru Chorzów Batory lub Katowice Załęże

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: praca@anioly24.pl. Więcej informacji pod nr tel. 731 900 261.