12.11.2020

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów zatrudni logopedę. Praca z nami to rozwój, wpływ i siła zmiany. Zapraszamy do naszego dynamicznego zespołu.

Jesteśmy organizację, która prowadzi świetlice terapeutyczne, kluby rozwoju i programy uliczne dla dzieci i młodzieży oraz Centrum Wsparcia Rodzin w dzielnicach biedy i wykluczenia w Katowicach – Załężu, Chorzowie -Batorym oraz Sosnowcu – Juliuszu. Pod opieką Domu Aniołów Stróżów jest co roku ponad 700 osób. Może to właśnie oferta dla Ciebie! Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Oferta pracy: logopeda. Szukamy osoby, która przeprowadzi badania i działania praktyczne w celu ogólnego zdiagnozowania stanu rozwoju mowy i ogólnej terapii zaburzeń komunikacji dzieci.

Zakres zadań:

  • Diagnozowanie oraz ciągłe, systematyczne monitorowanie poziomu rozwoju  dzieci
  • Zapobiegania powstawania wad wymowy i czuwania nad jej prawidłowym rozwojem
  • Prowadzenie indywidualnych lub grupowych zajęć logopedycznych
  • Wspomaganie pracy z dziećmi oraz dbanie o całokształt rozwoju dziecka
  • Współpraca w zespołem wychowawców w placówce
  • Prowadzenie dokumentacji wg wzoru określonego przez kierownika Placówki.

Umiejętności:

  • kreatywność, sumienność, otwartość, energia, cierpliwość, wyrozumiałość, empatia, umiejętność łatwego nawiązywanie kontaktów, umiejętność pracy indywidualnej oraz grupowej

Wymagania:

  • Ukończone  studia wyższe na kierunku lub w specjalności logopedia, obejmujące w programie nauczania co najmniej 800 godzin kształcenia w zakresie logopedii i uzyskała tytuł licencjata lub magistra;

lub

  • ukończyła studia wyższe i uzyskała tytuł magistra oraz ukończyła studia podyplomowe z logopedii, obejmujące co najmniej 600 godzin kształcenia w zakresie logopedii.
  • doświadczenie pracy w zawodzie logopedy mile widziane

Oferujemy:

• pracę z misją w stabilnej organizacji pożytku publicznego z ugruntowaną pozycją na rynku,

• ciekawą pracę w zespole profesjonalistów – pasjonatów,

• możliwość rozwoju zawodowego w organizacji pozarządowej,

• stałą długoterminową pracę (zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie)

• niezbędne narzędzia pracy.

Na zgłoszenia czekamy do 30.11.2020 r. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego przez formularz na naszej stronie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.