Ambasador

Miuosh

Raper i producent muzyczny

Miuosh czyli Miłosz Paweł Borycki – raper i producent muzyczny. Jego płyta “Piąta strona świata” uzyskała status platynowej, a krążek “Prosto przed siebie” podwójnej platynowej płyty.  Z Domem Aniołów Stróżów związany od kilku lat.

Brał udział w akcji “Gryfne Jaja” (w Silesia City Center stanęło 20 gigantycznych „Gryfnych Jaj”, stworzyli je artyści, graficy i mieszkańcy Katowic) i Uskrzydlamy. Jeden z bohaterów Anielskiego, charytatywnego kalendarza – Pasja. Prestiż. Potencjał.  Katowice – miasto ludzie wolnych, który stworzyliśmy wspólnie z Olgą Kostrzewską – Cichoń. W trakcie jego promocji wystąpił wraz z dziećmi i chórem gospel “Z miłości” podczas koncertu z okazji 23-ciej rocznicy istnienia Domu Aniołów Stróżów oraz uroczystej premiery kalendarza Pasja. Prestiż. Potencjał.  Katowice – miasto ludzie wolnych, które odbyła się podczas urodzinowej gali Domu Aniołów Stróżów w Filharmonii Śląskiej w 2017 roku. Miuosha gościliśmy także podczas Gali 25-lecia Domu Aniołów Stróżów, która odbyła się w Teatrze Śląskim. W jej trakcie artysta wystąpił w mini koncercie z zespołem “Słoneczni” oraz naszymi podopiecznymi.

Dzięki zaangażowaniu muzyka mogliśmy zaprezentować naszą działalność na stoisku i przeprowadzić zbiórkę na rzecz naszych podopiecznych  podczas koncertu Miuosh XV, a także podczas widowiska Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim w 2019 roku. W związku z wydarzeniem odbyła się licytacja gadżetów przeprowadzonych przez Miuosha, a jej zwycięzcy spotkali się z muzykiem na backstage’u stadionu.

 


Uhonorowany w 2017 roku przez Dom Aniołów Stróżów tytułem
PRZYJACIEL DZIECI.